Xhuliana Nura shfaqet provokuese në stadiumin e Shqipërisë

Modelja nga Drenica Xhuliana Nura është tejete aktive në botën e medias.

Ajo mbrëmjen qe lamë pas ka qenë prezentë në stadiumin e Shqipërisë “Air Albani” për të përcjell lojën e Shqipërisë mes Ishujt Faroe.

Nura e veshur kuq e zi dhe përkrahë kishte flamurin e Shqipërisë mori vëmendjen e mijëra ndjekësve të saj.

Kujtojmë se modelja aktualisht është në garën e vallëzimit në “Dancing with the star” e cila po shkëlqen me paraqitjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *