Ish konkurrentja demaskon Valon Malokun, i nxjerrë të palarat

Këtë vit “Its my home”, po komentohet shumë nga audienca,por jo me komente pozitive.

Ish konkurrentja Suada, pas largimit nga shtëpia po hedh akuza të shumta drejtuar Valon Malokut.

Një nga to që u bë virale në rrjet është se Valoni në dhomën e rrëfimit i pyeste banorët se mos kanë nevojë për diçka më shumë, pyetje kjo që le të kuptohet shumë.

Suada përveç akuzave të shumta drejtuar Valonit ka edhe pakënaqësi me gjithë stafin dhe banorët.

Më poshtë keni momentin kur Suada rrëfen aventurën dhe pakënaqësitë e saj./kosovarja

Shiko videon:

https://vm.tiktok.com/ZMjEL6Km4/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *