Kaderi do i ‘çmend’ meshkujt e shtëpisë, shikojeni çfarë ‘bombe’ qenka ajo!

Kaderi Kicaj është banorja më e re që është future sonte në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Me të hyrë ajo bëri një bujë tek banorët e tjerë të cilët me vrap dolën e mirëpritën dhe e përshëndetën.

Në klipin e saj prezantues, ajo u shfaq përplot vetëbesim, derisa ka theksuar se brenda“do ta bëjë hallakamë”,pa pasur mëdyshje se do t’u pëlqejë djemve të shtëpisë.

“Do ta bëj hallakamë, e di që do t’u pëlqej të gjithëve”,ka thënë ajo pos tjerash.

E po t’ia hedhesh një sy Instagramit të saj do të bindeni se pas Kaderit do të ‘shkrihen’ meshkujt e shtëpisë me të famshme në Kosovë.

Ajo në këto imazhe shfaqet super joshëse, ndërsa linjat e saj në top formë marrin gjithë vëmendjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *