“Ia kam fut telefonin në gojë”- Edona James tregon se si e zuri burrin duke shikuar filma për të rritur

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona ka treguar një histori interesante të saj.

Ajo u rrëfye se si e zuri burrin e saj në flagrancë duke shikuar filma për të rritur.

Unë burrin tim e kamë zënë, u zgjova në mëngjes dhe i shikonte ato gratë që nuk e di as kokën ku e kanë, e kam kapur telefonin ia kom fut në gojë”, u shpreh Edona.

Banorët e dëgjonin me interes dhe e përcollën me të qeshura këtë histori të Edonës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *