‘Godet’ Xhuli: Meshkujt shqiptarë në shtrat kanë fjalë shumë….

Modelja nga Drenica, Xhuliana Nura vazhdon të jetë e komentuar dhe shumë aktive në media.

Së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin e vëllezërve Donald dhe Romeo Veshja “Më lër të flas”.

Ndër të tjera, Xhuli ka folur edhe për eksperiencat me meshkujt shqiptarë, madje tha se ata njihen si fjalë shumë dhe punë pak kur është në pyetje marrëdhënia intime.

“E kam vënë re se meshkujt shqiptarë flasin shumë për ata se çka bëjnë në shtrat dhe kur vjen puna jo nuk u bë kjo, jo nuk u bë ajo, thirrja ime është punoni më shumë, e më pak fjalë”, u shpreh Xhuli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *