I martuar dhe më fëmijë, Kozaku “ngacmon” vajzën e aktores shqiptare, ajo i publikon mesazhet

Vajza e aktores shqiptare, Julia Iliriani po bën “namin” në Tiktok.

Falë lirshmërisë dhe karakterit totalisht pa komplekse, personazhi i saj po kthehet në të preferuarin e të rinjve.

Por së fundmi, ajo i “ka bërë gjëmën” një tjetër personazhi shumë të famshëm të kësaj platforme, Kozakut.

Ngacmoi vajzën e aktores, partnerja e Kozakut reagon pas mesazhit të bujshëm

Ajo ka nxjerrë një mesazh të tij, që i dërgon një emoji me sy me zemra, duke i bërë thirrje Denisës, gruas së Kozakut dhe nënës së djalit të tij.

“O Denisa ç’janë këto penallti që të bëjnë ty pas krahëve moj”, shprehet Rene./

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *