Edona James i ka dy fjalë për Luana Vjollcën

Edona James është personazhi më viral i këtij edicioni të Big Brother Vip Kosova.

Karakteri i saj dhe sjelljet e veprimet që ajo bën brenda shtëpisë e kanë vendosur atë jo pak herë në titujt e mediave rozë.

Një personazh interesant, që ka dhënë e treguar shumë, ajo deri më tani njihet si dikush që flet pa filtra.

Kësaj radhe është bërë virale një video e saj ku komplimenton Luana Vjollcën, duke treguar se i pëlqen shumë ajo si moderatore.

“Më pëlqen shumë, është shumë e bukur”, thotë ajo teksa e përshendet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *