Publikohen pamjet e plota, kështu ndodhi përleshja mes Blerandos e Metit – VIDEO

Një incident i ditës së martë mes Blerandos e Metit, bëri që ky i fundit të përjashtohet nga shtëpia më e famshme në vend “Big Brother VIP Kosova 2”.

Që nga ajo ditë, nuk u publikuan pamjet e përleshjes mes tyre, deri më sot gjatë spektaklit ‘prime’.

Në videon e publikuar, shihen prekjet fizike mes dy banorëve e cila erdhi pas ndarjes së detyrave nga kapiteni i javës, Blerando i cili la Metin përgjegjës për pastrimin e banjës.

Meti ka kërkuar nga Blerando si kapiten, t’i sigurojë atij, dorëza, maskë dhe spërkatës për pastrim.

Më pas, pas mos përmbushjes së kushteve nga Blerando, Meti e ka ftuar tek pjesa e tualetit, ku edhe ka eskaluar situata deri në përleshje fizike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *