Xhensila Myrtezaj publikon një fotografi të rrallë shikoni se sa shume ka ndryshuar

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka pasur një sezon mjaft të suksesshëm, ajo ka sjell disa këngë të cilat janë shndërruar në hite, gjersa nuk munguan edhe koncertet e mbrëmjet muzikore.

Xhensila së fundmi është kthyer në kohë, duke publikuar një imazh të rrallë nga fëmijëria e saj.

Bëhet fjalë për një fotografi të realizuar para shumë vitesh kur ajo ishte fëmijë, e ulur në një sallë dhe e veshur me një xhup të madh.

“Kujtime”-shkroi ajo krahas imazhit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *