Zbulohen detaje të reja për 14 vjecarin që i dha fund jetës në Kosove

KOSOVE-Jane zbuluar detaje te reja se si 14 vjecari i dha fund jetes diten e marte ne Kosove.

Mendohet se i riu i ka dhene fund jetes me arme dhe ate dite nuk kishte ikur ne shkolle.

Mesuesit nuk e kane pare djalin ne shkolle dhe kane lajmeruar prinderit.

Pasi prinderit jane lajmeruar xhaxhai i 14 vjecarit ka shkuar ne shtepi dhe ka pare trupin e femijes pa shenja jete.

Me pas eshte lajmeruar policia dhe eshte duke kryer hetimet pasi mendohet se eshte nje vetvrase. Akoma nuk dihet se pse 14 vjecari i ka dhene fund jetes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *