Njihuni me çiftin më të ri të show bizzit

Halsey dhe Avan Jogia janë zyrtarisht së bashku.Çifti i ri konfirmoi statusin e tyre të marrëdhënies në Los Anxhelos pas muajsh të tëra spekulimesh të supozuara.

Ata u panë së bashku dhe në një moment, Jogia, i cili kishte veshur një pallto të gjatë lëkure, e mbështolli krahun rreth Halsey dhe e tërhoqi afër tij për një përqafim.

Fansat kanë dyshuar se dyshja kanë qenë çift për disa muaj pas paraqitjeve të shumta anonime në llogarinë popullore në Instagram DeuxMoi. Fansat e kanë parë gjithashtu dyshen duke u shoqëruar në disa raste. Shikimi i tyre më i hershëm ishte në qershor kur ata u fotografuan në plazh në Barcelonë, Spanjë.

çifti

Lidhja e tyre vjen pesë muaj pasi Halsey u nda nga i dashuri prej dy vitesh, Alev Aydin, me të cilin kanë një fëmijë. Dokumentet e gjykatës të marra nga Page Six zbulojnë se Halsey u paraqit për kujdestarinë e plotë fizike të djalit të tyre 2-vjeçar, Ender Ridley, më 5 prill.

I nominuari për Grammy kërkoi kujdestari të përbashkët ligjore dhe shpenzime të përbashkëta me të drejtat e vizitës.

“Ndarja me ta është krejtësisht miqësore dhe ata janë bashkë prindër, ata do të rrisin djalin e tyre së bashku”, tha një burim për Page Six në atë kohë. Insajderi gjithashtu vuri në dukje se Halsey “thjesht duhej të paraqitej në atë mënyrë” sepse ata do të shkojnë në turne në verë “dhe është një formalitet që këngëtarja të mund të sjellë djalin e tyre me vete”.

Jogia, nga ana e tij, u bë i famshmem në shfaqjen e Nickelodeon “Victorious”.

Ai ishte në lidhje me aktoren Zoey Deutch për pesë vjet nga 2012 deri në 2017.

cifti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *