Monika zbulon 3 kriteret që duhet të plotësojë partneri i ardhshëm: E para të jetë miliarder

Aktorja e njohur Monika Lubonja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka postuar një shprehje në InstaStory ku ka treguar se është në kërkim të mashkullit ideal.

Sipas Monikës ai duhet të plotësojë tre kritete kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

“Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”, shkruhet në postimin e ndarë nga aktorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *