Jori Delli publikon pamje të reja me të dashurin Fred De Palma

Modelja shqiptare, Jori Delli, e cila jeton dhe vepron në Itali u bë e njohur për publikun shqiptar pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Jori u përfol shumë edhe për jetën e saj private. Javë më parë ajo zbuloi se është në një lidhje dashurie

Personi që i ka rrëmbyer zemrën është reperi i njohur italian, Fred De Palma.

Së fundmi, Jori ka publikuar video në InstaStory .

Dyshja dukeshin shumë bukur bashkë. Ata po marrin pjesë në Javën e Modës në Milano.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *