Çka i bëri Gresën e Lugatin bashkë në Milano të Italisë

Dy personazhet më të përfolura në BBVK, Gresa dhe Lugati u bënë bashkë.

Ka kohë që nuk i kemi parë me njëri tjetrin e si duket Milano e realizoi këtë takim

Ndjekësit menjëherë pas postimit të një videoje të tyre në Instastory aluduan për shkakun e takimit.

Si çdoherë edhe në këtë video nuk kishte si të ishte ndryshe, ata dy bashkë duke qeshur pafund.

Mos ndoshta ndonjë projekt i ri po vjen?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *