A e gjeni dot se kush eshte kjo nuse e bukur? Nje nga kengetaret me te mira

Ky shte nje nga ciftet me te bukur Shqiptar dhe nje nga ciftete me te komentuar te showbizit.

Behet fjale per Mijrije Brahen dhe Naimin diten e dasmes se tyre. Nje cift simpatik dhe plot dashuri.

Mihria ka ndar me ndjekesit e saj ne rrjetet sociale foto nga dasma e saj nje nga momentet me te bukura te jetes se saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *