Një bionde bukuroshe, Blero aksidentalisht zbulon të dashuren e re!

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme,

Së fundmi ai është përfolur edhe për një lidhje të re, për të cilën nuk ka folur ende publikisht.

E duket se Blero me në fund ka vendosur të zbulojë të dashuren e re.

Ai ka shpërndarë një këngë të tij qe nja ka bërë një vajzë e cila është shqiptare dhe jeton në Gjermani.

E kjo femër duket se është e dashura e re e Bleros, pasi këngëtari e ka folow atë dhe ja ka bërë ‘like’ çdo fotografi të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *