Fjolla Morina bën ndryshim të madh në dukje, do habiteni me pamjen e re…

Fjolla Morina duket se po kujdeset shumë për vetën dhe dukjen e saj.

Ajo së fundmi ndau disa pamje ku shihet se ka ndryshuar shumë

Nga zeshkane Fjolla është rikthyer në bionde, shkruan “Kosovarja”.

Siç duket Fjolla, ka vendosur të ndryshoj gjithçka nga e kaluara, madje edhe pamjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *