Rina Balaj e “kallë” Instagramin me fotot e reja

Këngëtarja e njohur krahas një karrierë në muzikë është e njohur edhe për stilin unik dhe fizikun joshës.E përkushtuar ndaj linjave trupore, Rina falë palestrës ka arritur që të jetë në formë të mrekullueshme.

Format e saj joshëse u vunë në pah edhe në disa imazhe të reja që ndau me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Autorja e “Bad Rossita” pozoi e veshur me një trupore me ngjyrë të zezë dhe të shkurtër, të cilat i kombinoi me atlete të bardha dhe çantë të vogël dore.

Për një dukej me më shumë stil, Rina mbante aksesor ari dhe syze të zeza dielli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *