Njihuni me konkurrenten e re të ‘Love Island’, ngjason me aktoren e njohur…

Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një konkurrente e re.Ajo quhet Ueda e cila vjen nga Shkodra por është rritur në Londër.

Për të u tha që ngjan me Rita Orën dhe nga ajo pritet të trazohen ujërat në vilë.

Kujtojmë që ky spektakël është duke thyer rekorde të shikueshmërisë nën moderimin e Luana Vjollces.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *