Motra e vogël lë nën ‘hije’ Adelina Tahirin, kaq e bukur dhe seksi është bërë ajo

Motra e vogël lë nën ‘hije’ Adelina Tahirin, kaq e bukur dhe seksi është bërë ajo.

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë,

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit ajo është shfaqur me motrën e saj, e cila është rritur dhe është bërë shumë e bukur e atraktive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *