Tayna vazhdon të sjell foto joshëse nga pushimet në Miami

Reperja e njohur shqiptare, Tayna pas angazhimeve të shumta profesionale, ditëve të fundit ka nisur pushimet.

Rap-artistja po qëndron në Miami dhe nga atje nuk kanë munguar pozat joshëse në bikini.

Edhe në një imazh të ri që ndau me 1.6 milion fansat e saj në Instagram, autorja e “Merri” ka vënë në pah linjat joshëse të trupit.

Tayna pozoi nga një jaht e veshur në bikini të zeza, ndërsa dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet tërheqëse.

Në foto, reperja nga Prizreni flokët i la të lëshuara sipër ndërsa kishte vendosur edhe një makijazh të lehtë.

Theksojmë që këto pushime të reperes vijnë pas koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore gjatë sezonit veror.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *