Emri/ Ky model do jetë banori i parë i “Big Brother VIP Kosova”

BBVK” po rikthehet së shpejti në ekran dhe kurreshtja për të ditur se kush janë banorët, është e madhe. Dje drejtoresha e kastingut, Liberta Spahiu, ka nxjerrë trupin e njërit prej konkurrentëve, por jo edhe fytyrën.

Gazeta Insajderi ka mësuar përmes burimeve se djali në foto është Lumbardh Salihu.

Ai është model dhe jeton jashtë vendit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *