Deri në këtë pikë shkojnë fansat e Kiares dhe Luizit, kjo është dhurata që morën ata

Luizi dhe Kiara u bën cift brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania 2.

Ata po vazhdojnë lidhjen e tyre të lumtur ndërsa ka zëra që thonë se Kiara është shtatzënë megjithatë ajo nuk e ka konfirmuar këtë.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar dhuratën që ka marrë, e që është një dedikim për të dhe Luizin.

Në mur është vizatuar një zemër me shkronjat e para të emrit të të dyve.

Në mur është vizatuar një zemër me shkronjat e para të emrit të të dyve./Orainfo/

/>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *