Dafina publikon foto të para nga pushimet me të dashurin

Dafina Zeqiri u përfol shumë kohëve të fundit në media përshkak të lidhjes së saj të re.

Ajo ka nisur pushimet e para me të, dhe ka ndar disa Instastory dje për ndjekësit.

E, sot e veshur me fustan të bardhë në një jaht luksoz publikoj disa foto të reja,

Menjëherë pas postimit morri me mija pëlqime dhe komente pozitive.

Shikoni fotot më poshtë

https://www.instagram.com/p/CxOQfWBIYHz/?utm_source=ig_embed&ig_rid=20de5e9d-e2ce-41ac-bbae-6387c10f9d3c

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *