Elita Rudi duket “zjarr” teksa tregon prapaskenat duke u bërë gati për dasëm!

Elita Rudi ka qenë mbrëmë në një dasëm pejane.

Me fustan të kaltërt, Elita dukej bombastike në dasëm.

Bukuroshja gjakovare e martuar në Pejë ka treguar prapaskenat e përgatitjes për mbrëmjen e kaluar dhe duket se gjithçka paska qenë në detaje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *