E pabesueshme: Kiara publikon foto nga vendi i njëjtë me Butrint Imerin!

Kiara Tito është njëra nder vajzat me të komentuara të kohës.

Pjesëmarrja e saj në shtepinë e famshme Big Brother Albania, jo vetëm që e bëri me famë më të madhe, ajo i dha edhe ‘burrë’, duke u lidhur me fituesin Luiz Ejlli, shkruan InfoKosova.

Së fundi Kiara ka publikuar një fotografi të re e cila shihet në ambientin e njëjtë ku pikërisht ish i dashuri i saj Butrint Imeri kishte realizuar klipin e këngës “Ma cherie”.

Kujtojmë se Kiara dhe Butrinti kanë qenë në lidhje dashurie për disa kohë./

Shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *