Befason Britney Spears, publikon video duke kërcyer me të brendshme

Pas divorcit me Sam Asghari, Britney Spears duket se po jeton jetën e saj në ekstrem, duke mos u kujdesur për atë që thonë të tjerët.Pas videove ku duket duke kërcyer me të brendshme dhe topless, ylli i popit u shfaq në Instagram duke kërcyer mbi një tub.

Mirëpo, siç shihet edhe në klip, këngëtarja ka vendosur hapësirën e saj në mënyrë që të mund të shohë veten gjatë kërcimit të saj, pasi e gjithë dhoma është e rrethuar me pasqyra.

Në postimin e fundit që ka bërë në llogarinë personale në Instagram, Britney Spears është duke kërcyer në mes të dhomës së saj, e veshur me sytjena të kuqe dhe të brendshme të zeza të ngushta.

Lëvizjet e saj janë veçanërisht “provokuese”, ku këngëtarja nuk heziton të përkulet, të lëkund trupin apo edhe të përqafojë… sensualisht tubin.

https://www.instagram.com/reel/CxGrcKnJSns/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c95fadb9-140f-4646-8b6f-6471211d5a0f&ig_mid=8766E4F4-3BAB-4AB7-AFDC-F3C229CBEBA0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *