Kontrollojeni mikrofonin’, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e “BBVK”

Disa nga ish-banorët e shtëpisë së famshme “Big Brother Vip Kosova”, kanë vazhduar shoqërinë edhe pas daljes nga ky format.Mbrëmjen e sotme, këngëtarja Ana Kabashi ka publikuar disa fotografi ku shihet nën shoqërinë e modeles Gresa Hoti, aktores Arta Selimi dhe Edonit.

Kontrollojeni mikrofonin”, shkroi këngëtarja fjali kjo e famshme gjatë qëndrimit në këtë spektakël.

Kujtojmë që fituesi i edicionit të parë ishte reperi Stresi i cili fitoi 160 mijë euro.

https://www.instagram.com/p/CxJPyYKrzp_/?utm_source=ig_embed&ig_rid=69f8760d-d15b-44fb-af03-d6d2843eb38d&ig_mid=6E6FCAE5-3222-4FD5-8E76-79B4B26C6D15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *