Jasir Asani i përgjigjet Luizit, këngëtari: 

Lojtari i Kombëtares, Jasir Asani, i cili shënoi golin e parë kundër Polonisë dje në mbrëmje, ka reaguar pas postimit të këngëtarit Luiz Ejlli.

“Sapo i thashë Jasir Asanit që jemi mbledhur për ty, gol direkt”, shkruante Luizi dje me humor, teksa postoi një foto duke parë ndeshjen me çunat.

Ndërkohë që, Asani i ka komentuar Luizit duke qeshur: “Rrofh vlla”.

Ndërsa Luizi ia ka kthyer: “Suksese vlla, lart e më lart. Për shaka e thashë se nuk jam tifoz. Por vërtet ma bërë qejfin dhe më bëre jo vetëm mua, por të gjithve krenar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *