Detaje të reja rreth arrestimit të Encës, edhe dikush tjetër u prangos

Policia ka arrestuar këngëtaren Ruenca Haxhia e njohur si Enca. Ajo është vënë në pranga së bashku me të dashurin e saj, pasi në ballkonin e banesës i janë konstatuar disa bimë kanabisi.

Pas arrestimit, këngëtarja ka thënë se është përdoruese e kanabisit dhe e ka për përdorim vetjak. Bashkë me të është kapur dhe i dashuri i Encës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *