Olta Gixhari vjen atraktive në foto nga pushimet në Itali

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ditët e fundit të verës po i shijon në Itali.

Ylli i ekranit ka zgjedhur Toskanën për t’u relaksuar dhe natyrisht nuk kanë munguar as pozat atrkaitve.

Olta u shfaq atraktive me një stil të thjeshtë, kapele, bluzë të shkurtër dhe pantallona të gjera gri.

Me një makijazh të lehtë dhe flokët lëshuar sipër, aktorja duke në formë të mrekullueshme.

“E fundit për shtatorin”, ka shkruar Gixhari në mbishkrimin e imazheve që morën komente dhe pëlqime të shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, theksojmë që Olta mori vëmendje të amdhe me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *