‘Mbi 200 gëzhoja në vendin e krimit’ – Pamje nga masakra në Athinë ku mbetën të vrarë gjashtë shqiptarë

Brenda dhe jashtë kësaj veture, janë gjetur gjashtë trupa të pajetë, që dyshohet se janë të gjithë të rinj shqiptarë.Imazhi është publikuar nga TopChannel i cili ka siguruar pamjen nga vendi i ngjarjes.

Dyshohet se shkak i ngjarjes së rëndë janë problemet mes bandave në shtetin fqinj.

Mbi 200 gëzhoja, të dala nga 4-6 armë të ndryshme janë gjetur në vendngjarje, në një rrugicë të Artemidës në Luca.

Grupi hetimor ndodhet në zonë dhe ka nisur hetimin për tragjedinë që tronditi zonën këtë pasdite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *