Kjo ishte tifozja më seksi e ndeshjes Shqipëri-Poloni

Ndeshja Shqipëri-Poloni e luajtur mbrëmë në stadiumin Air Albania mblodhi dhe shumë personazhe të njohur të ekranit që e ndoqën nga afër lojën e kuqezinjve. Mes tyre ishte edhe Zaimina Vasjari. Këngëtarja mori vëmendje me pamjen e saj seksi.

Kjo ishte tifozja më seksi e ndeshjes Shqipëri-Poloni

Zaimina postoi disa foto e video nga ndeshja duke u shprehur krenare që është shqiptare teksa kishte vendosur një shall me flamur rreth qafës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *