Dafina Zeqiri kapet mat me të dashurin e ri

Dafina Zeqiri mbetet një nga emrat më të përfolur në industrinë e muzikës shqip sa i përket jetës së saj private.

Kohëve të fundit ajo ka qenë kryefjalë e mediave rozë për shkak të ndarjes së saj me ‘DJ Geek’ dhe fillimin e një romanceje të re me një djalë që nuk është fytyrë publike,

Portali Artistët Shqiptarë ka siguruar disa fotografi ku shihen qartë Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj i ri në një lokal në Prishtinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *