Almeda dhe Tolgahan rikthehen në Shqipëri, ja ku po pushojnë çifti

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë rikthyer sërish në Shqipëri për disa ditë pushimi.

Aktori shumë i njohur turk dhe missi shqiptar bashkë me fëmijët e tyre kanë zgjedhur Dhërmiun për të kaluar disa ditë pushimi në shtator.

Dyshja janë aktiv në rrjetet sociale aty ku kanë publikuar disa pamje nga bregdeti shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *