Arbana Osmani zbulon padashur konkurrenten e ‘Dancing with the Stars’

Dancing with the Stars”, pritet të nisë këtë vjeshtë dhe emrat po zbulohen dita ditës. Së fundmi Arbana Osmani duket se ka konfirmuar konkurrenten e parë të dhe bëhet fjalë për Enxhi Nasufin.

Enxhi ka postuar një foto teksa ka përgatitur një recetë të Arbanës dhe bashkangjitur ka shkruar: “Me cilësinë nuk ta marr dot por na torturove me ato story”.

“Ha moj Enxhi ha se ti do i djegësh, po unë ku t’i çoj”, i përgjigjet Arbana duke nënkuptuar që Enxhi do konkurrojë në Dancing.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *