‘Kur se pret godet’, Elvana tregon se nuk priste aspak ta niste ditën në këtë mënyrë

Ditën e sotme, mëngjesi i Elvana Gjatës ka nisur pakëz më ndryshe se nga ditët e tjera.Me tu zgjuar, këngëtarja u surprizua nga një buqetë me lule.

Ajo postoi disa foto me një buqetë lulesh të cilën ia ka dërguar një nga miqtë e saj më të mirë, Ermal Mamaqi.

“Për yllin e filmit, Vllai,” është shkrimi që Ermali i ka bërë Elvanës.

Kujtojmë se Elvana dhe Ermali kanë nisur xhirimet e filmit “Dy gisht mjaltë 2”, që pritet të dalë këtë dimër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *