Kiara Tito në kohën kur ishte 100 % bjonde, shkëlqente shiko fotot

Kiara Titon është vajza e ekranit, që vit pas viti u bë edhe më e famshme.

Dikur e përfolur si fansja dhe e dashura e Butrint Imerit, Sot Kiara qshtë e martuar me Luiz Ejlljin.

Çifti janë bashkuar në “Big Brother VIP Albania” dhe po e shijojnë lidhjen dhe çdo ditë sëbashku edhe jashtë shout,

Dikur Kiara ishte bjonde. A do ti pëlqente Luizit edhe kështu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *