“Kam mbaruar punë me ty që më 6 maj”, çfarë ka ndodhur mes Oltës dhe Arbanës?

Arbana Osmani dhe Olta Gixhari, mikesha prej kohësh, u bënë koma më shumë shoqe gjatë sezonit të dytë të spektaklit televiziv “BBV”, ku njëra moderonte dhe tjetra ishte banore.

Ditën e djeshme, Olta ka postuar një foto në rrjetet e saj sociale, teksa shihen disa pije alkoolike me mbishkrimin “Vetëm për njërën është kjo foto”.

Menjëherë pas postimit ka reaguar Arbana, duke e ripostuar foton për t’i kthyer përgjigje.

“Kam mbaru punë me ty me 6 maj”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *