Angela Martini “çmend” çunat me pamje provokuese

Modelja Angela Martini e ka shijuar verën duke udhëtuar në vende të ndryshme luksoze me bashkëshortin e saj.

E duket se edhe shtatori e ka gjetur atë në një vend pushimesh. Këtë ajo e bëri të ditur përmes disa imazheve të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

E veshur me bikini të zeza dhe me një këmishë, ajo dukej mjaft provokuese teksa vinte në pah linjat e tonifikuara të trupit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *