Afrona Dika shfaqet e mërzitur, ka një mesazh

Modelja e njohur, Afrona Dika dhe i dashuri i saj James i kanë dhënë fund lidhjes pak kohë pasi e konfirmuan.

Postimi i fundit i modeles duket se indirekt ka të bëjë me ndarjen nga biznesmeni zviceran.

“Jeta nuk është gjithmonë mjaltë ka momente që të rrëzon”, ka shkruar ajo.

Në fotografi, Afrona duket e mërzitur, por nuk ka sqaruar se për çfarë gjegjësisht është fjala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *