Zbulohet emri i veçant i djalit të dytë të Rihannes

Rihanna dhe partneri i saj Asap Rockey kanë mirëpritur fëmijët e tyre të dytë.

Vëllau i RZA ka ngjallur shumë kureshtje tek publiku se si ja kanë vendosur.

Sipas mediave të huaja Riot Rose është emrin i djalit të dytë të superstarit.

Spekulimet e para vijnë nesë djali Riot është emëruar sipas ‘Riot’, titullit të këngës që babai i tij, Rakim Mayers dhe Farrrell Uilliams e lansunan vitin e kaluar.

Riot Rose ka lindur në Spitalin “Cedars Sinai” të Los Anxhelosit me 1 gusht.

Epo, urime!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *