Shota Baraliu tregon linjat e trupit në të tjera poza provokuese me bikini nga pushimet

Aktorja e njohur shqiptare, Shota Baraliu, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka zgjedhur jugu ne Shqipërisë për të kaluar pak kohë jo-produktive larg aktiviteteve të përditshme.

Aktorja nga Suhareka publikoi disa fotografi në rrjetin social Instagram për ndjekësit e saj të shumtë.

Ajo ka pozuar me bikini ngjyrë vjollcë në një pishinë, teksa ka vënë në pah linjat atraktive trupore.

Shota është shumë e përkushtuar në ushtrimet e palestrës, dhe si rezultat ka arritur që të linja të përsosura trupore.

Aktorja e skeçeve humoristike u rikthye në vëmendje veçanërisht dhjetorin e vitit të kaluar, kur hyri në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Ajo pati një qëndrim jetëshkurtër, ku u largua nga programi pas vetëm një muaji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *