Gjysmë e zhveshur/ Angela Martini publikon video provokuese

Angela Martini vazhdon të josh fansat e saj me videot nga pushimet.

Modelja shqiptare ka prezantuar shtatorin me ca pamje provokuese.

Gjysmë e zhveshur dhe me trupin në top formë, Angela ka marrë mbi 7200 pëlqime në postimin e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *