Gazetari “denoncon” Arbana Osmanin: Më ka thyer xhamin e makinës, nuk e paguan

Gazetari shqiptar ka hedhur papritur akuza në rrjetet sociale ndaj Arbana Osmanit. Andi Llabuti ka publikuar një video të makinës së tij me xhamin e thyer, ku shprehet se e ka thyer Arbana Osmani.

Sipas gazetarit, nga ballkoni i shtëpisë së moderatores ka rënë një llamarinë, e cila i ka tyer xhamin dhe Arbana refuzon të paguaj dëmin.

“Turp! Arbana Osmani thyen xhamine makinës sime dhe nuk do të paguaj dëmin. Arbana Osmani, me je borxhli o bosse!”.

Nuk dihet nëse do të ketë një reagim publik të Arbana Osmanit për këtë rast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *