“Çmendet” Gresa Hoti, del pa reçipeta rrugëve të qytetit

Modelja e njohur Gresa Hoti ka hequr vëmendjen e ndjekësve për një detaj të saj.

Ajo në rrugë të qytetit shihet pa reçipeta teksa i dallohen pjesët e aseteve të saj

Mesa duket modelja është tejet mendje hapur në ketë aspekt dhe nuk e ka farë problem.

Bukuroshja njihet për trupin dhe linjat tërheqëse qe ka, dhe bukurinë unike.

Shiko vIDEON:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *