A e mbani mend Spilon ja si duket ai sot pas 33 vitesh

I rikthehemi shpesh aktorëve që dikur na mbërthenin para ekranit dhe sot radhën e kishte Spilo.

Djaloshi mistrec dhe i lezetshëm nuk i hyri në zemër vetëm Angela-s dhe Paolos, doktorëve që e birësuan në film, por edhe publikut.

Ç`bëhet sot me Spilon e rritur?

Në të vërtetë ai quhet Adriano Pantaleo dhe është 38 vjeç.

Studio për aktrimin kur u rrit dhe e vazhdoi karrierën në filma dhe sidomos vitet e fundit në teatër.

“Amico mio” ishte roli i tij i parë në një film dhe ogur i mirë për gjithçka që do vinte më vonë në aspektin profesional.

Kurse në aspektin personal, siç duket, Adriano ka gjetur dashurine e jetes dhe prej sa e quan edhe vitin 2021 me te bukurin e jetes se tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *