Marina Vjollca sjell foto atraktive nga pushimet në Afrikë

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca, po shijon pushimet në Afrikë.

Ajo është e shoqëruar nga partneri i saj, reperi Getoar Selimi si dhe nga vajza e tyre, Marget.

Çifti i famshëm po kalojnë një kohë të mrekullueshme së bashku, gjersa nuk mungojnë edhe me fotografi e video të vendit përrallor.

Ka qenë së fundmi moderatorja që ka ndarë një imazh te vetes, ku shihet duke vënë në pah linjat trupore në mes të detit.

“Parajsa është vetëm një plazh larg”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Marina dhe Ghetto Geasy vlen të ceket se janë të martuar që disa vite dhe tashmë kanë bashkë një vajzë.

Dyshja e famshme jetojnë në Tiranë për shkak të angazhimeve të tyre.

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *