Ky pritet të jetë opinionisti i “Love Island Albania”

“Love Island Albania” është programi më i ri që ka nisur më datën 3 shtator në TV Klan, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Një reality show dedikuar dashurisë, me plot argëtim, emocione dhe surpriza.

11 banorë po shijojnë një aventurë ndryshe në vilën e luksoze të dashurisë që është e vendosur në jug të Shqipërisë.

Ky reality’show pritet të zbuloj së shpejti edhe opionionistët, e që Express merr vesh nga burime jozyrtare se opinionist pritet të jetë Olti Curri.

Oltin gjatë këtij viti e kemi parë në rolin e opinionistit edhe në reality’shoun “Big Brother VIP Kosova”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *