Festa Qoqaj e djeg rrjetin me fotot e fundit!

Festa Qoqaj ka disa ditë që ka udhtuar jasht vendit për pushime.

Ajo poston foto të ndryshme, por këto të fundit morrën vëmendjen e të gjithve, 

E veshur në bikni blogerja e njohur përpos pëlqimeve morri edhe shumë komente positive.

Festa duket tejet provocative dhe tërheqëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *